622476-2026 - Wettbewerb
Estland – Bürobedarf – Bürootarbed ja randmepaelad
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bürootarbed ja randmepaelad
Beschreibung: Hanke eesmärk on hankida riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele vastavaid kontoritarbeid ja muid kaupu. Igale osale sõlmitakse eraldi raamleping tähtajaga 3 aastat. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314967-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197643 Fotokopierpapier, 30192153 Satzstempel, 30192127 Stifthalter, 30191140 Zubehör für die persönliche Identifikation, 30233180 Flashspeichergeräte, 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koopiapaber
Beschreibung: Vastavalt RHAD Lisa 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314967-0001
Haupteinstufung (cpv): 30197643 Fotokopierpapier
Los: LOT-0002
Titel: Bürootarbed
Interne Kennung: 314967-0002
Los: LOT-0003
Titel: Templid
Interne Kennung: 314967-0003
Haupteinstufung (cpv): 30192153 Satzstempel
Los: LOT-0004
Titel: Pliiatsitaskud
Interne Kennung: 314967-0004
Haupteinstufung (cpv): 30192127 Stifthalter
Los: LOT-0005
Titel: Magnetkaardihoidjad
Interne Kennung: 314967-0005
Haupteinstufung (cpv): 30191140 Zubehör für die persönliche Identifikation
Los: LOT-0006
Titel: Mälupulgad
Interne Kennung: 314967-0006
Haupteinstufung (cpv): 30233180 Flashspeichergeräte
Los: LOT-0007
Titel: Patareid
Interne Kennung: 314967-0007
Haupteinstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
Los: LOT-0008
Titel: Randmepaelad
Interne Kennung: 314967-0008
2. Procedure
Procedure
Title: Bürootarbed ja randmepaelad
Internal identifier: 314967-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
Additional classification (cpv): 30197643 Photocopier paper, 30192153 Phrase stamps, 30192127 Pen holders, 30191140 Personal identification accessories, 30233180 Flash memory storage devices, 31400000 Accumulators, primary cells and primary batteries
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Koopiapaber
Internal identifier: 314967-0001
Main classification (cpv): 30197643 Photocopier paper
Lot: LOT-0002
Title: Bürootarbed
Internal identifier: 314967-0002
Lot: LOT-0003
Title: Templid
Internal identifier: 314967-0003
Main classification (cpv): 30192153 Phrase stamps
Lot: LOT-0004
Title: Pliiatsitaskud
Internal identifier: 314967-0004
Main classification (cpv): 30192127 Pen holders
Lot: LOT-0005
Title: Magnetkaardihoidjad
Internal identifier: 314967-0005
Main classification (cpv): 30191140 Personal identification accessories
Lot: LOT-0006
Title: Mälupulgad
Internal identifier: 314967-0006
Main classification (cpv): 30233180 Flash memory storage devices
Lot: LOT-0007
Title: Patareid
Internal identifier: 314967-0007
Main classification (cpv): 31400000 Accumulators, primary cells and primary batteries
Lot: LOT-0008
Title: Randmepaelad
Internal identifier: 314967-0008