2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stała i kompleksowa obsługa pracowników w związku z krajowymi i zagranicznymi podróżami służbowymi
Beschreibung: Stała i kompleksowa obsługa pracowników w związku z krajowymi i zagranicznymi podróżami służbowymi i (pośrednictwo i sprzedaż w zakresie rezerwacji hoteli/miejsc noclegowych, realizacja formalności wizowych, ubezpieczeniowych oraz rezerwacji i zakupu biletów lotniczych) na okres 36 m-cy od dnia podpisania umowy na rzecz wszystkich jednostek organizacyjnych Spółki.
Interne Kennung: PZ.293.847.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 63515000 Reisedienste, 63516000 Reiseverwaltung, 63730000 Diverse Hilfstätigkeiten für den Luftverkehr, 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
5. Los
Los: LOT-0001