2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, vervanging, onderhoud, reparatie en inspectie Sportmaterialen
Beschreibung: Levering, vervanging, onderhoud, reparatie en inspectie van de sporttechnische inrichting van de binnensportaccommodaties (sporthallen, sportzalen en gymnastiekzalen), binnen aangegeven kaders, richtlijnen eisen en/of wensen. € 150.000 per jaar
Interne Kennung: SWF 26060
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 45212290 Reparatur und Wartung von Sportanlagen, 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
622491-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SWF 26060
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37420000 Uitrusting voor gymnastiekzaal, 45212290 Reparatie en onderhoud van sportfaciliteiten, 92600000 Sportdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1