2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie, reparatie en levering sporttechnische inventaris
Beschreibung: Het onderwerp van deze aanbesteding betreft het jaarlijks inspecteren, repareren en leveren van sportinstallaties, sporttoestellen en sportmaterialen. De verwachte waarde van de af te nemen werkzaamheden, leveringen en diensten bedraagt circa € 200.000 per jaar.
Interne Kennung: 2026-066331
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum is 1 januari 2027.