See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie dróg w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna . Zamówienie będzie realizowane w poszczególnych sołectwach Gminy w podziale na zadnia, stanowiące jeden rejon odśnieżania. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg. Zamówienie obejmuje: a) odśnieżanie dróg na całej szerokości, b) usuwanie śliskości zimowej dróg przez posypywanie materiałami (piaskiem, mieszanką, solą drogową) w miejscach niebezpiecznych takich jak: skrzyżowania dróg, podjazdy, zjazdy, duże spadki dróg, w okolicach szkół, przystanków autobusowych, c) wywóz śniegu z parkingów oraz innych miejsc ustalonych przez wyznaczonego pracownika Urzędu Gminy, d) prace porządkowe po zakończeniu akcji zimowej lub w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, polegające na usunięciu z dróg i poboczy materiałów uszorstniających.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 drogi we wsi Jaworzynka o łącznej długości 13,55 km
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Jaworzynka.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 drogi we wsi Jaworzynka o łącznej długości 22,15 km
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 drogi we wsi Jaworzynka o łącznej długości 11,75 km
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Jaworzynka
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 drogi we wsi Istebna o łącznej długości 19,65 km
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Istebna.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 drogi we wsi Istebna o łącznej długości 33,90 km
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Istebna
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 drogi we wsi Istebna o łącznej długości 12,00 km
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 drogi we wsi Istebna o łącznej długości 8.60 km
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 drogi we wsi Istebna o łącznej długości 1,80 km
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 drogi we wsi Istebna o łącznej długości 8,30 km
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 drogi we wsi Koniaków o łącznej długości 23,40 km
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 drogi we wsi Koniaków o łącznej długości 28,20 km
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 drogi we wsi Koniaków o łącznej długości 9,80 km
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 drogi we wsi Koniaków o długości 3,90 km
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 drogi we wsi Koniaków o łącznej długości 9,60 km