622510-2026 - Ergebnis
Finnland – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Pakkauskartongin, pakkauslasin ja pakkausmetallin kuljetukset – Kiertokapulan pohjoinen alue
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pakkauskartongin, pakkauslasin ja pakkausmetallin kuljetukset – Kiertokapulan pohjoinen alue
Beschreibung: Pakkauskartongin, pakkauslasin ja pakkausmetallin keräys ja kuljetus Kiertokapulan pohjoisella alueella. Tarjouspyyntöasiakirjoissa ja sen liitteissä esitetyt asiat ovat toimeksiantoon sisältyviä minimivaatimuksia, joiden mukaisesti urakoitsija tarjouksen tekemällä sitoutuu toimeksiannon toteuttamaan. Tarjouskilpailun voittava urakoitsija velvoitetaan hyväksymään palveluhankinnan sisältö sopimukseen sellaisenaan. Tarjous on sitova ja se tulee tehdä Suomen kielellä.
Interne Kennung: 607974
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urakka-alue 1
Beschreibung: Pakkauskartongin, pakkauslasin ja pakkausmetallin kerääminen ja kuljettaminen Hattulan, Hämeenlinnan, Janakkalan (pl. Tervakoski) ja Valkeakosken alueilla urakkaohjelman mukaisesti.
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Urakka-alue 2
Interne Kennung: 2-1