2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup koparko-ładowarki i ładowarek teleskopowych z koszami i pełnym wyposażeniem z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest - zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki wraz z dostawą i przeszkoleniem personelu Zamawiającego oraz serwisem gwarancyjnym. Przedmiotem zamówienia w części 2 jest – zakup fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej z koszem i pełnym wyposażeniem oraz serwisem gwarancyjnym . Zadanie - realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.177.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup koparko Ładowarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest - zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki wraz z dostawą i przeszkoleniem personelu Zamawiającego oraz serwisem gwarancyjnym.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.177.2026.PN - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup ładowarek telekoskopowych z koszami i pełnym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest – zakup fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej z koszem i pełnym wyposażeniem oraz serwisem gwarancyjnym na potrzeby Śluzy Rudziniec
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.177.2026.PN - Część 2