2. Verfahren
Verfahren
Titel: Resortní společný nákup kancelářských potřeb v resortu MZe – vyhrazená veřejná zakázka
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kancelářských potřeb, jejichž seznam s požadovanými parametry je uveden v Příloze č. 3 ZD. Zadavatel v této příloze uvádí, s ohledem na dosavadní zkušenosti, předpokládané množství kancelářských potřeb v průběhu následujících 48 měsíců. Jedná se o vyhrazenou veřejnou zakázku podle § 38 ZZVZ. Tato veřejná zakázka na dodávky je zadávána v souladu s centrálním nákupem státu a s rozhodnutím ministra zemědělství České republiky ze dne 30. 06. 2020 o společném nákupu, resortním společném nákupu, centrálním nákupu státu a meziresortním společném nákupu, v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ. Centrální zadavatel zadává veřejnou zakázku pro sebe a pro jiné zadavatele (dále jen „pověřující zadavatelé“) podle § 9 odst. 1 písm. b) ZZVZ na základě „Smlouvy o centralizovaném zadávání“. Při následném plnění této veřejné zakázky bude centrální zadavatel vystupovat ve stejném postavení jako ostatní pověřující zadavatelé.
Interne Kennung: P26V00000650
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si tímto vyhrazuje možnou změnu závazku ze smlouvy v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Veškeré podmínky pro změnu jsou uvedeny v čl. 5 Přílohy č. 1 ZD.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: P26V00000650
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: