622571-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reparatur- und Wartungsdienste – K2630 Hűtési-fűtési rendszerek üzemeltetése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: K2630 Hűtési-fűtési rendszerek üzemeltetése
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás célja 36 hónapra szóló keretszerződés kötése a BKM telephelyein központi hűtési-fűtési rendszerek, légtechnikai berendezések, split klímák, gázkészülékek üzemeltetése, javítása tárgyban. I. rész: Fűtési rendszerek üzemeltetése II. rész: Hűtési rendszerek üzemeltetése
Interne Kennung: EKR001781942026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fűtési rendszerek üzemeltetése
Beschreibung: Ajánlatkérő a keretszerződést köt 36 hónapra, amely alapján legfeljebb a 50 000 000 Ft keretösszeg 70%-os mértékéig vállal megrendelési kötelezettséget az alábbiak szerint: A közbeszerzési eljárás célja a BKM jelenlegi 42 db telephelyein központi fűtési rendszerek, gázkészülékek (fűtéssel kapcsolatos javítási és/vagy karbantartási szolgáltatások) üzemeltetése. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírásban részletesen meghatározza a feladat ellátásával kapcsolatos elvárásokat, az általános előírásokat, valamint az Ajánlatkérő telephelyein jelenleg működő 63 db konvektor/tűzhely, 59 db 40kW feletti gázkészülékek, 57 db 40kW alatti kazán, bojler, vízmelegítő, stb. illetve az azokhoz tartozó karbantartási feladatokat. Általános feladatok többek között: - Gázfogadók karbantartása: A feladat a gáznyomásszabályzó egységek karbantartása, az ellenőrzés során feltárt hibák, alkatrészigény jelzése. - Gázveszélyjelző berendezések karbantartása: a gázérzékelő központokra épülő gázveszély-jelző rendszereinek karbantartása - Gázkészülékek karbantartása, javítása - Gázkészülékek esetleges cseréje külön eseti megrendelés alapján A szerződés teljesítése során a Nyertes Ajánlattevő a rendszeres karbantartás, valamint az eseti javítás keretében felhasználásra kerülő - Ajánlati lapon nem szereplő - anyagok, alkatrészek, berendezések, stb. (jelen pont vonatkozásában a továbbiakban együtt: anyagok) az ellenértékét a beszerzési árára számolt árrés (a 4. számú árszempont esetében megadott, %-ban kifejezett érték) mértékével növelten számolhatja el. Amennyiben a Nyertes Ajánlattevő beszerzési árára vonatkozó számla devizában (pl. EUR. stb.) került kiállításra, úgy annak összege, ellenértéke ezen számla teljesítési dátumának napján érvényes MNB középárfolyamon kerül átváltásra HUF-ra. Részletesen lásd műszaki tartalom.
Interne Kennung: EKR001781942026/1
Los: LOT-0002
Titel: Hűtési rendszerek üzemeltetése
Beschreibung: Ajánlatkérő a keretszerződést köt 36 hónapra, amely alapján legfeljebb a 100 000 000 Ft keretösszeg 70%-os mértékéig vállal megrendelési kötelezettséget az alábbiak szerint: A közbeszerzési eljárás célja a BKM jelenlegi 54 db telephelyein központi hűtési rendszerek, split klímák, (hűtéssel kapcsolatos javítási és/vagy karbantartási szolgáltatások) üzemeltetése és klímák, fan-coilok cseréje. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírásban részletesen meghatározza a feladat ellátásával kapcsolatos elvárásokat, az általános előírásokat, valamint az Ajánlatkérő telephelyein jelenleg működő 432 db split klíma, 8 db VRF/VRV rendszerek, 279 db fan-coil, 30 db légtechnikai berendezés stb. főbb típusait, illetve az azokhoz tartozó karbantartási feladatokat. Általános feladatok többek között: - Hűtési rendszerek (split klímák, fan-coilok) karbantartása - VRF/VRV rendszerek karbantartása - folyadékhűtők és hőszivattyúk éves nagy karbantartása - Légtechnikai, szellőző gépek fő egységeinek (ventilátor, szűrő, elő- és utófűtők zsaluk, érzékelők stb) karbantartása, szűrők tisztítása - Egyes meglévő klímák, fan-coilok esetleges cseréje – eseti megrendelés alapján. A szerződés teljesítése során a Nyertes Ajánlattevő a rendszeres karbantartás, valamint az eseti javítás keretében felhasználásra kerülő - Ajánlati lapon nem szereplő - anyagok, alkatrészek, berendezések, stb. (jelen pont vonatkozásában a továbbiakban együtt: anyagok) az ellenértékét a beszerzési árára számolt árrés (a 4. számú árszempont esetében megadott, %-ban kifejezett érték) mértékével növelten számolhatja el. Amennyiben a Nyertes Ajánlattevő beszerzési árára vonatkozó számla devizában (pl. EUR. stb.) került kiállításra, úgy annak összege, ellenértéke ezen számla teljesítési dátumának napján érvényes MNB középárfolyamon kerül átváltásra HUF-ra. Részletesen lásd műszaki tartalom.
Interne Kennung: EKR001781942026/2