2. Verfahren
Verfahren
Titel: KII-IT-90-88-K0429 SÍŤOVÝ MONITORING VÝROBNÍCH ZDROJŮ DOKE
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je závazek Dodavatele svým jménem a na svou odpovědnost provést pro Objednatele dílo spočívající v dodávce SW síťových sond a síťového monitoringu vč. kompletní konfigurace a instalace a zajištění technické podpory, přičemž SW licence a technická podpora budou poskytnuty na období 5 let od dodání a splnit další související povinnosti vyplývající ze Smlouvy a všech jejich příloh, které jsou součástí části 3 Zadávací dokumentace. Předmětem díla jsou dále, dodávky, projekční práce, vyzkoušení díla a uvedení díla do provozu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00002063
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.