See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu i w Sekcjach Zamiejscowych wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Beschreibung: część 1: kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku przy ul. Fredry 12 (wewnątrz) i Fredry 11A zewnątrz (wewnątrz - opcja) wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości. część 2: kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku SZ KOWR Poznań w Pile ul. Motylewska 7, 64-920 Piła wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości. część 3: kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku SZ KOWR OT Poznań w Malińcu, ul. Gospodarcza 1, 62-510 Konin wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości. część 4: kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku SZ KOWR OT Poznań w Przygodzicach, Pardalin 33, 63-421 Przygodzice wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Interne Kennung: POZ.WO.260.42.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu przy ul. Fredry 12, Fredry 11A wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku przy ul. Fredry 12 (wewnątrz) i Fredry 11A zewnątrz (wewnątrz - opcja) wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Interne Kennung: POZ.WO.260.42.2026 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sprzątanie wewnątrz budynku przy ul. Fredry 11A. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez Zamawiającego zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości - dot. Sekcji Zamiejscowej KOWR OT Poznań w Pile.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku SZ KOWR Poznań w Pile ul. Motylewska 7, 64-920 Piła wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Interne Kennung: POZ.WO.260.42.2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości - dot. Sekcji Zamiejscowej KOWR OT Poznań w Malińcu.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku SZ KOWR OT Poznań w Malińcu, ul. Gospodarcza 1, 62-510 Konin wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Interne Kennung: POZ.WO.260.42.2026 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości - dot. Sekcji Zamiejscowej KOWR OT Poznań w Przygodzicach.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu - dotyczy budynku SZ KOWR OT Poznań w Przygodzicach, Pardalin 33, 63-421 Przygodzice wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Interne Kennung: POZ.WO.260.42.2026 - część 4