2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa zestawu do procedury ECMO, adsorbera pełnej krwi, sterowalnych koszulek naczyniowych, zastawek aortalnych wraz z dzierżawą osprzętu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna zakup i dostawa zestawu do procedury ECMO, adsorbera pełnej krwi, sterowalnych koszulek naczyniowych, zastawek aortalnych wraz z dzierżawą osprzętu w podziale na 4 Części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (obejmujący Części nr 1-4).
Interne Kennung: DZPUCK.262.157.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości pracy na oddziałach oraz realizacji planowych zobowiązań jak również takich na ratunek życia oraz realizacji programu eCPR. Ilość badań ostatnio mocno się zwiększyła, wcześniej nie można było tego przewidzieć. Za możliwością zastosowania przepisu art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP dotyczącego skrócenia terminu składania ofert, do przetargu na zakup powyższych wyrobów medycznych przemawia również to, że ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez wykonawców ofert nie będzie czasochłonne wobec czego skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Część 1 asortyment niezbędny do pracy dla Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii CSK oraz Oddziale Intensywnej Terapii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Umowa DZPUCK.262.022.479.2024 z 19.06.2024 r była na 8 sztuk., Aktualnie jest pilne zapotrzebowanie na powyższy sprzęt , stworzenie depozytu w szpitalu SKDJ ze względu na otwarcie programu eCPR w Szpitalu SKDJ i również zwiększenie zużycia w szpitalu CSK. Na tę okoliczność potrzeba dla Szpitala na Lindleya około 25 sztuk i dla CSK na 15 sztuk. Program się rozpocznie, gdy w Szpitalu na Lindleya zostanie utworzony depozyt (wcześnie depozytu w SKDJ nie było). Program powinien wystartować od 1 września 2026r. Część 2 - Pilna potrzeba szybkiego przetargu wynika dla zachowania ciągłości pracy na oddziale Blok Kardiochirurgii i realizowanie świadczeń dla pacjentów na ratunek życia. Na Adsorber pełnej krwi trwa jest umowa DZPUCK.262.018.223.2025 obowiązująca do 2027-03-17, niestety prawie wyczerpana wartościowo, gdyż w ostatnim miesiącu zużycie gigantycznie wzrosło i nadal ma wzrastać. ( przykładowo zużycie w czerwcu było 6 sztuk a w lipcu 17 sztuk )W związku z powyższym konieczny jest wniosek ze skróconym terminem składania ofert. Sprzęt wykorzystywany w CSK, DSK oraz SKDJ. Część 3 – sprzęt niezbędny do pracy Pracowni Badań Naczyniowych i Radiologii Interwencyjnej. Sprzęt został uwzględniony w postępowaniu 111.26 r , niestety część została unieważniona ze względy na bardzo duże przekroczenie kwoty przeznaczonej na finansowanie powyższego sprzętu. Sprzęt bardzo ważny do zachowania ciągłości pracy na oddziale. Część 4 – dot. zastawek kardiologicznych dla Oddziału Klinicznego Kardiologii Inwazyjnej, Ostatnia umowa nie została aneksowana czasowo, jest zakończona, ze względu na konieczność dodania do części z opisem zastawki sprzętu komputerowego z oprogramowaniem (oprogramowanie w komputerze, które do tej pory służyło do analizy przedoperacyjnej do oceny aorty i pomiaru struktur serca i naczyń – skończyła się licencja). Nie ma możliwości dostarczenia w ramach poprzedniej umowy sprzętu z ważnym oprogramowaniem, gdyż nie zostało to uwzględnione w opisie w poprzedniej umowie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine, 33186100 Oxygenator, 33182220 Herzklappen, 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (obejmujący Części nr 1-4).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: 4