See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP3/8874/26 - sprzedaż z dostawą i montażem mebli oraz sprzedaż z dostawą i montażem sprzętu AGD do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - w Poznaniu i Pile. Postępowanie zostało podzielone na pięć Części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż z dostawą i montażem mebli oraz sprzedaż z dostawą i montażem sprzętu AGD do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - w Poznaniu i Pile. Postępowanie zostało podzielone na pięć Części tj.: Część 1: dostawa mebli wraz z montażem do pomieszczeń w budynku Collegium Biologicum, Poznań Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ; Część 2 - dostawa wraz z montażem szafek metalowych do szatni w budynku Instytutu Nauk Medycznych w Pile Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku B do SWZ; Część 3 - dostawa wraz z montażem regałów metalowych, bibliotecznych do pomieszczeń biblioteki w budynku Coll. Martineum, Poznań Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku C do SWZ; Część 4 - dostawa mebli wraz z montażem oraz dostawa sprzętu AGD wraz z montażem do jednostek organizacyjnych w Poznaniu Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku D do SWZ; Część 5 - dostawa mebli wraz z montażem do pomieszczeń Wydziału Studiów Edukacyjnych w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku E do SWZ. 2. Wykonawca składający ofertę dostarczy do upływu terminu składania ofert przedmiotowe środki dowodowe w postaci prezentacji zmontowanych mebli: Część 1: 1)Biurko, 2)Kontener, Część 4: Dom Studencki Meteor: 1.Kontener mobilny; 2.Krzesło tapicerowane, Wydział Biologii:1.Krzesło konferencyjne; 2.Fotel biurowy 3.Przedmiotowe środki dowodowe o których mowa w ustępie 2 SWZ - Część 4: Dom Studencki Meteor zostaną zbadane przez Zamawiającego pod kątem zgodności z opisem przedmiotu zamówienia tylko w zakresie wskazanych parametrów. Przedmiotowe środki dowodowe o których mowa w ust. 2 SWZ – Część 1 i Część 4: Wydział Biologii zostaną zbadane przez Zamawiającego pod kątem zgodności z opisem przedmiotu zamówienia. 4. Wszystkie przedmiotowe środki dowodowe w postaci zmontowanych mebli o których mowa w ust. 3SWZ będą poddane ocenie technicznej pod kątem jakości ich wykonania w ramach kryterium oceny ofert „ocena techniczna”, zgodnie z parametrami opisanymi w rozdziale 17. pkt. 2 SWZ. Nie ma możliwości uzupełnienia tych przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust.2 ustawy Prawo zamówień publicznych gdyż te przedmiotowe środki dowodowe służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. Niedostarczenie do wskazanego terminu prezentacji spowoduje odrzucenie oferty. 5. Wykonawca może zaproponować asortyment równoważny do określonego w opisie przedmiotu zamówienia, który musi spełniać warunek, że jest minimum tej samej klasy, lub o tych samych parametrach jakich oczekuje Zamawiający tzn. asortyment równoważny musi spełniać wymogi techniczno-eksploatacyjne opisane przez Zamawiającego w SWZ lub je przewyższać. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego meble spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 7. Wykonawca do każdego wycenionego mebla załączy przedmiotowy środek dowodowy w postaci osobnej karty katalogowej, którą należy złożyć wraz z ofertą. 8. Zamawiający określa warunki minimalne gwarancji i serwisu na meble: Wykonawca na dostarczone meble udziela minimum 36 miesięcznej gwarancji jakości dla mebli wskazanych w części 1,3,4,5 oraz minimum 24 miesięcznej gwarancji jakości dla mebli wskazanych w części 2. 9. Zamawiający określa warunki minimalne gwarancji i serwisu na sprzęt AGD: dotyczy części 4: Wykonawca na dostarczony sprzęt AGD udziela 24 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia podpisania protokołów odbioru, bez zastrzeżeń. 10. Wykonawca załączy do oferty przedmiotowe środki dowodowe w postaci dokumentów (certyfikaty i atesty lub inne równoważne dokumenty), które potwierdzają zgodność mebli z opisanymi normami, wymienionymi w Załączniku A, D, A1, E do SWZ. Zamawiający, na podstawie art. 112 ustawy Pzp określa następujące warunki udziału w postępowaniu: a)Sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości co najmniej : CZĘŚĆ 1:80.000,00 zł., CZĘŚĆ 4:100.000,00 zł., CZĘŚĆ 5:80.000,00 zł. b)Zdolności technicznej lub zawodowej. Część 1: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że wykonał w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 1 dostawę mebli wraz z montażem o wartości nie mniejszej niż 150.000,00 zł brutto Część 2: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że wykonał w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 1 dostawę szafek metalowych do szatni wraz z montażem o wartości nie mniejszej niż 30.000,00 zł brutto Część 3: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że wykonał w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 1 dostawę regałów metalowych o wartości nie mniejszej niż 50.000,00 zł brutto Część 4: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że wykonał w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 1 dostawę mebli wraz z montażem o wartości nie mniejszej niż 200.000,00 zł brutto Część 5:Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że wykonał w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 1 dostawę mebli wraz z montażem o wartości nie mniejszej niż 150.000,00 zł brutto oraz załączy do oferty dowody określające czy wykazane dostawy zostały wykonane należycie. Jedna dostawa oznacza dostawę zrealizowana na podstawie jednej umowy. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: część 1: 5.000,00 PLN, część 4: 5.000,00 PLN, część 5: 5.000,00 PLN
Interne Kennung: ZP3/8874/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39141400 Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa mebli wraz z montażem do pomieszczeń w budynku Collegium Biologicum, Poznań
Beschreibung: Dostawa mebli wraz z montażem do pomieszczeń w budynku Collegium Biologicum, Poznań Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi w terminie do 9 tygodni od daty zawarcia umowy (maksymalnie do 9 tygodni zgodnie z SWZ).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0002
Titel: dostawa wraz z montażem szafek metalowych do szatni w budynku Instytutu Nauk Medycznych w Pile
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem szafek metalowych do szatni w budynku Instytutu Nauk Medycznych w Pile Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku B do SWZ. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi w terminie do 5 tygodni od daty zawarcia umowy (maksymalnie do 5 tygodni zgodnie z SWZ, termin realizacji umowy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert).
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39173000 Lagerungseinheiten
Los: LOT-0003
Titel: dostawa wraz z montażem regałów metalowych, bibliotecznych do pomieszczeń biblioteki w budynku Coll. Martineum, Poznań;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem regałów metalowych, bibliotecznych do pomieszczeń biblioteki w budynku Coll. Martineum, Poznań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku C do SWZ. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi w terminie do 5 tygodni od daty zawarcia umowy (maksymalnie do 5 tygodni zgodnie z SWZ, termin realizacji umowy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert).
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
Los: LOT-0004
Titel: dostawa mebli wraz z montażem oraz dostawa sprzętu AGD wraz z montażem do jednostek organizacyjnych w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli wraz z montażem oraz dostawa sprzętu AGD wraz z montażem do jednostek organizacyjnych w Poznaniu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku D do SWZ. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi w terminie do 8 tygodni od daty zawarcia umowy (maksymalnie do 8 tygodni zgodnie z SWZ, termin realizacji umowy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert).
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: dostawa mebli wraz z montażem do pomieszczeń Wydziału Studiów Edukacyjnych w Poznaniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli wraz z montażem do pomieszczeń Wydziału Studiów Edukacyjnych w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku E do SWZ. Realizacja przedmiotu umowy nastąpi w terminie do 8 tygodni od daty zawarcia umowy (maksymalnie do 8 tygodni zgodnie z SWZ, termin realizacji umowy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert).
Interne Kennung: 5