622608-2026 - Wettbewerb
Polen – Sportkleidung – Dostawa odzieży sportowej obrandowanej logotypem Dolnego Śląska.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odzieży sportowej obrandowanej logotypem Dolnego Śląska.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży sportowej obrandowanej logotypem Dolnego Śląska. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, stanowiącym wraz z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.73.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odzieży sportowej obrandowanej logotypem Dolnego Śląska