2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych na rzecz Urzędu Miasta Poznania – „Akcja Podatek 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi przesyłki w obrocie krajowym, polegającej na przyjęciu od Nadawcy przesyłki z korespondencją w formie elektronicznej, jej wydrukowaniu i zakopertowaniu wraz z insertem, nadaniu, a następnie jej skutecznym doręczeniu w formie papierowej, na zasadach określonych we wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.132.2025.KP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0001