2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych pacjentom w Oddziale Paliatywno-Hospicyjnym i realizacji zadań Kierownika Oddziału Opieki Paliatywno-Hospicyjnej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest całodobowe udzielanie świadczeń zdrowotnych pacjentom w Oddziale Paliatywno-Hospicyjnym i realizacja zadań Kierownika Oddziału Opieki Paliatywno-Hospicyjnej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2026 r. do 31.08.2028 r. wynosi 2880 godzin. Szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 5 760.
Interne Kennung: DSO.113.37.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001