2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jaotusalajaama 727 6kV jaotusseadme ost (IK1377)
Beschreibung: Jaotusalajaama 727 6 kV jaotusseadme ost vastavalt hanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. Jaotusseadme üleandmise tähtaeg on 18.06.2027. Seadmete tarne ajakava on esitatud hanke alusdokumendis „727 JAJ jaotusseadmete ostu hanke maht ja üldnõuded“ punktis 2. Müügileping sisaldab etappidega seotud eritingimusi. Hankija võib hankelepingu sõlmida enne või peale üldandmetes avaldatud lepingu kestuse eeldatavat alguskuupäeva. Lepingu täitmise tähtaeg sellest ei muutu. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309628-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682540 Transformatorstationsausstattung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Juhul, kui hankija soovib rakendada RHS § 156 võimalust.