2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organiseren gemeentelijk opvangaanbod voor schoolgaande kinderen in kader van BOA voor gemeente Opwijk
Beschreibung: Op 1 september 2026 verandert het opvanglandschap voor kleuters en lagereschoolkinderen grondig. Vanaf dan dient het decreet buitenschoolse opvang en activiteiten (BOA) geïmplementeerd te zijn in de lokale praktijk. Gemeentebestuur Opwijk neemt de regierol op zich en beslist volgend aanbod buitenschoolse opvang voor kinderen van 2,5 tot en met 12 jaar te organiseren betreffende: • Voor- en naschools • Woensdagnamiddag • Schoolvrije dagen • Speelpleinwerking tijdens alle vakantieperiodes Gemeentebestuur Opwijk maakt de keuze de uitvoering van dit aanbod uit te besteden aan 1 externe opvangpartner om vorm te geven aan een gecentraliseerd opvangaanbod. Plaats van dienstverlening: Centrale locatie De Boot, Heiveld 63 te 1745 Opwijk Vrije Basisschool De Leertrommel, Schoolstraat 65A te 1745 Opwijk Vrije Basisschool ’t Luikertje, Nijverseelstraat 131 te 1745 Opwijk (Nijverseel) Vrije Basisschool De Knipoog, Verlorenkostbaan 15 te 1745 Opwijk (Mazenzele) Vrije Basisschool De Lettertuin, Steenweg op Vilvoorde 229 te 1745 Opwijk (Droeshout) Optionele post: Basisschool GO! De Duizendpootrakkers, Ringlaan 2 te 1745 Opwijk (zie passage III.10) Bovenstaande opsomming van opvanglocaties is niet-limitatief voor de volledige looptijd van de opdracht. Op verzoek van het gemeentebestuur Opwijk moet het mogelijk zijn om opvang op andere locaties in te richten of bestaande locaties te schrappen. Het gemeentebestuur Opwijk verbindt zich ertoe elke wijziging ter zake voorafgaandelijk met de opdrachtnemer te bespreken. Duurtijd: De opdracht neemt een volledige operationele aanvang vanaf 1 september 2026. De aanbieder mag de diensten uitvoeren tot uiterlijk 31 augustus 2036 onder bepaalde voorwaarden. Er is een opzegmogelijkheid voorzien voor beide partijen.
Interne Kennung: PPP01X-663/6015/Jeugd_2026_007
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Jeugd_2026_007_1
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Volgende verplichte optionele posten zijn voorzien: - Verplichte optionele post 3: Basisschool GO! De Duizendpootrakkers, - Verplichte optionele post 4: overheadkosten post 3 Verdere informatie met betrekking tot deze posten is terug te vinden onder hoofdstuk ‘Technische bepalingen’ onder nummer III.10. De beslissing om deze optionele post(en) al dan niet op te nemen, wordt tijdens de uitvoeringsfase genomen, afhankelijk van de noodwendigheden van het bestuur.)