2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gradnja stanovanjske soseske Novi trg, Celje s komunalno opremo
Beschreibung: Gradnja stanovanjske soseske Novi trg, Celje s komunalno opremo
Interne Kennung: JN-78083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je gradnja 126 stanovanjskih enot v šestih večstanovanjskih objektih Novi trg, Celje s pripadajočo zunanjo, prometno ter krajinsko ureditvijo ter priključki na obstoječo komunalno, energetsko in prometno infrastrukturo in izvedbo javne komunalne opreme.
Interne Kennung: 528563
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-78083
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 528563