2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie platformy e-usług publicznych wraz z portalem, aplikacją mobilną, modernizacją systemów dziedzinowych (podatki, odpady, finanse), systemem EZD oraz integracjami (Krajowy Węzeł Identyfikacji, ePłatności, mObywatel, e-Doręczenia, KSeF)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostarczenie i wdrożenie kompleksowej platformy elektronicznych usług publicznych dla mieszkańców i przedsiębiorców, obejmującej portal internetowy oraz spójną z nim aplikację mobilną (Android/iOS) udostępniające m.in. płatności online, informacje spersonalizowane (podatki, opłaty, korespondencja), harmonogram wywozu odpadów, zgłaszanie usterek w przestrzeni publicznej, konsultacje społeczne, moduł turystyczny, wraz z uwierzytelnianiem przez Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej. Zamówienie obejmuje również cyfryzację procesów back-office niezbędnych do świadczenia tych e-usług, w tym modernizację systemów dziedzinowych obsługujących podatki i opłaty lokalne, gospodarkę odpadami oraz finanse i budżet, wraz z integracjami (e-Doręczenia, KSeF, Poczta Polska), wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz systemu kadrowo-płacowego z portalem pracowniczym. Uzupełnieniem zamówienia jest digitalizacja i udostępnianie danych publicznych w otwartych formatach (dane budżetowe, rejestr nieruchomości pod dzierżawę, rejestr zezwoleń na sprzedaż alkoholu) wraz z API.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48312000 Softwarepaket für das elektronische Publizieren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48812000 Finanzdatensysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212311 Entwicklung von Dokumentenverwaltungssoftware, 72212310 Entwicklung von Dokumentenerstellungssoftware, 72212516 Entwicklung von Software für den Datenaustausch, 72263000 Software-Implementierung, 72212220 Entwicklung von Internet- und Intranetsoftware
5. Los
Los: LOT-0001