622656-2023 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Geschäftsverbänden – Het leveren van geneesmiddelen en farmaceutische producten aan de bewoners van de woonzorgcentra van de woonzorggroep VOORKEMPEN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van geneesmiddelen en farmaceutische producten aan de bewoners van de woonzorgcentra van de woonzorggroep VOORKEMPEN
Beschreibung: Verstrekking van apothekersdiensten voor het leveren van geneesmiddelen en farmaceutische producten aan de bewoners verblijvende in het WZC Verbert-Verrijdt (campus Schoten ) en aan de bewoners verblijvende in het WZC Rustenborg (campus Wijnegem ) .Op campus Wijnegem : ook levering van bij-en vervangvoeding. Op campus Schoten is dit op termijn een mogelijke uitbreiding. Toelichting: Wij zijn op zoek naar een betrouwbare aanbieder van geneesmiddelen en farmaceutische producten, die in overleg met de huisarts/CRA de juiste medicatie aanlevert. De aanbieder houdt zich aan het medicatieschema van de bewoner en zorgt voor een optimale opvolging van het medicatieschema. De aanbieder levert bij voorkeur de zo goedkoopst mogelijke producten of generieken, tenzij uitdrukkelijk anders voorgeschreven of op uitdrukkelijk verzoek van de behandelende geneesheer, adviseert de medewerkers van de woonzorgcentra betreffende nieuwe geneesmiddelen en/of specifieke voorzorgsmaatregelen en informeert tevens over medicatie die tijdelijk niet beschikbaar is of uit de handel werd genomen. Alle noodzakelijke aanpassingen die hiervoor aan het medicatieschema voor de bewoner dienen te gebeuren, worden door de aanbieder uitgevoerd na overleg met de desbetreffende huisarts/CRA. De hoofdverpleegkundige wordt steeds op de hoogte gebracht van deze aanpassingen. De aanbieder volgt het ganse proces van medicatiebeheer op en zorgt voor een optimale communicatie met de voorschrijvende artsen, CRA, verplegend en verzorgend personeel van de woonzorgcentra, alsook met de bewoners en hun familie. Dit alles met inachtneming van de wettelijke bepalingen betreffende het medisch geheim, GDPR en het voorschrift. De aanbieder zal eveneens actief deelnemen aan het medisch-farmaceutisch overleg binnen de woonzorggroep en voorziet op regelmatige basis een periodiek overleg met de woonzorggroep in het kader van een optimale samenwerking. Leveringsplaatsen : er zijn twee leveringsplaatsen : Woon- en zorgcentrum Verbert-Verrijdt , Verbertstraat 25 , 2900 Schoten : beschikt over 160 woongelegenheden / Centrum voor kortverblijf: beschikt over 6 kamers . Woonzorgcentrum Rustenborg , Koolsveldlaan 94 , 2110 Wijnegem : beschikt over 67 woongelegenheden / Centrum voor kortverblijf: beschikt over 3 kamers Alle leveringen moeten strikt volgens de afspraken met de woonzorgcentra uitgevoerd worden.
Interne Kennung: 10/9/2023 12:37 PM 3PID20 2023/004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98111000 Dienstleistungen von Geschäftsverbänden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Het leveren van geneesmiddelen en farmaceutische producten aan de bewoners van de woonzorgcentra van de woonzorggroep VOORKEMPEN
Interne Kennung: 2023/004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98111000 Dienstleistungen von Geschäftsverbänden