2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (II)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych (PKE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZK/67/DI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając z należytą starannością wszczął postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy na 48 miesięcy (DZK/32/DST/2026 - Serwis i rozwój Platformy Kanałów Elektronicznych). W dniu 17.07.2026 r. postępowanie zostało unieważnione z uwagi na brak możliwości przeznaczenia dodatkowych środków – znaczna różnica pomiędzy kwotą, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, a kwotą oferty najkorzystniejszej. Przedmiotowe zamówienie ma kluczowe znaczenie dla zapewniania ciągłości działania usług bankowości elektronicznej, które są podstawowym kanałem dostępu dla klientów do usług Zamawiającego. Brak zachowania ciągłości wdrożonego systemu powoduje ograniczoną zdolność do diagnozy i naprawy wykrytych błędów, co może narazić bank na straty finansowe i ryzyko utraty reputacji. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione koniecznością zachowania ciągłości funkcjonowania procesów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje usługi rozwoju systemu, administracji systemu oraz zapewnienia jakości zgodnie z pkt II.3 SWZ.