2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyšetření infekčních markerů u dárců krve (plazmy) metodou přímé detekce virových nukleových kyselin
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je služba poskytovatele (dodavatele) provádět po dobu 48 měsíců pro objednatele (zadavatele) laboratorní vyšetření vzorků dárců krve – vyšetření infekčních markerů metodou NAT (HIV-1/HIV-2 RNA, HBV DNA, HCV RNA) dle Vyhlášky č. 143/2008 Sb., o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidské krve a jejích složek.
Interne Kennung: 2025/017/ZZVZN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111810 Blutuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: inflační doložka