2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeenten IJsselstein, Montfoort, Vijfheerenlanden en RMN - Inhuur personeel schaal 9 en hoger via DAS
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst ten behoeve van het inhuren van personeel van schaal 9 en hoger een Ondernemer te contracteren voor het leveren van een Dynamisch Aankoopsysteem (hierna: DAS) inclusief bijbehorende dienstverlening. Het doel van de aanbesteding is het op een transparante wijze selecteren van een kwalitatief goede Ondernemer voor de levering en uitvoering van een DAS voor de inhuur van personeel van schaal 9 en hoger. Gedurende de looptijd van de overeenkomst voert de Opdrachtnemer alle dienstverlening uit ten behoeve van de uitvoering van aanvragen in het systeem. De Opdrachtgevers zetten aanvragen uit via de DAS van Opdrachtnemer voor de inhuur van personeel en wensen in het gehele inhuurproces volledig ontzorgt te worden. -
Interne Kennung: IBMN-2023-BUN-SS-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1