622676-2023 - Wettbewerb
Belgien – Brennstoffe – Aankoop van diesel en benzine met tankkaarten aan gedecentraliseerde tankpompen voor de jaren 2024-2025-2026-2027 (gemeente + OCMW)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van diesel en benzine met tankkaarten aan gedecentraliseerde tankpompen voor de jaren 2024-2025-2026-2027 (gemeente + OCMW)
Beschreibung: Aankoop van diesel en benzine met tankkaarten aan gedecentraliseerde tankpompen voor de jaren 2024-2025-2026-2027 (gemeente + OCMW)
Interne Kennung: 10/11/2023 9:07 AM 3PID3193 2023-044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023-044