2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG W ZAKRESIE ZAPEWNIENIA PRAWIDŁOWEGO STANU SANITARNO-HIGIENICZNEGO, SPRZĄTANIA I DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ, POWIERZCHNI I URZĄDZEŃ, PRAC POMOCNICZYCH SŁUŻĄCYCH PROFILAKTYCE, ZACHOWANIU, RATOWANIU I POPRAWIE ZDROWIA ORAZ MEDYCZNEGO TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NMP W CZĘSTOCHOWIE WRAZ Z PRZEJĘCIEM NA PODSTAWIE ART. 23¹ KP.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG W ZAKRESIE ZAPEWNIENIA PRAWIDŁOWEGO STANU SANITARNO-HIGIENICZNEGO, SPRZĄTANIA I DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ, POWIERZCHNI I URZĄDZEŃ, PRAC POMOCNICZYCH SŁUŻĄCYCH PROFILAKTYCE, ZACHOWANIU, RATOWANIU I POPRAWIE ZDROWIA ORAZ MEDYCZNEGO TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NMP W CZĘSTOCHOWIE WRAZ Z PRZEJĘCIEM NA PODSTAWIE ART. 23¹ KODEKSU PRACY PRACOWNIKÓW ZATRUDNIONYCH W SEKCJI HIGIENY SZPITALNEJ W OBIEKCIE SZPITALA ZLOKALIZOWANYM PRZY UL. BIALSKIEJ 104/118 ORAZ W OBIEKCIE SZPITALA ZLOKALIZOWANYM PRZY UL. PCK 7. 2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 3 do SWZ – „Opisie przedmiotu zamówienia”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 10 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawców wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy. Koszty Wykonawcy, związane z udziałem w wizji lokalnej poniesie Wykonawca. Oferty Wykonawców, którzy nie wezmą udziału w wizji lokalnej zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp, który brzmi: „Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli: została złożona bez odbycia wizji lokalnej lub bez sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, w przypadku gdy Zamawiający tego wymagał w dokumentach zamówienia”. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum) Zamawiający uzna obowiązek za spełniony, jeżeli w wizji lokalnej weźmie udział co najmniej jeden z członków konsorcjum lub ustanowiony przez jednego z konsorcjantów pełnomocnik. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 5. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferty w postępowaniu można składać tylko w odniesieniu do całego zamówienia. Zamówienie jest niepodzielne, usługa musi być wykonana przez jednego wykonawcę ze względu na odpowiedzialność za zachowanie prawidłowej czystości i higieny w obszarze Szpitala objętym zamówieniem oraz z uwagi na złożoność kwestii planowania prac, która to jest możliwa jedynie w sytuacji koordynacji działań w ramach jednego podmiotu.
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.057.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, poprzez Platformę zakupową dostępną pod adresem: https://szpitalparkitka.logintrade.net. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego akceptuje warunki korzystania z platformy zakupowej i zobowiązany jest stosować się do Regulaminu korzystania z Platformy Zakupowej oraz Instrukcji użytkowników zamieszczonych na stronie https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html . 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia ofertę oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej . 3. Instrukcję rejestracji Wykonawcy na Platformie Zakupowej oraz złożenia oferty środkiem komunikacji elektronicznej w niniejszym postępowaniu zawierają „Instrukcje użytkowników”, zamieszczone na stronie internetowej pod adresem: https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. 4.Wymagania techniczne dotyczące wysyłania i odbierania dokumentów i oświadczeń elektronicznych oraz informacji przekazywanych przy użyciu Platformy zakupowej są dostępne na stronie https://szpitalparkitka.logintrade.net/reg,info,wymaganiatechniczne.html , https://szpitalparkitka.logintrade.net/public/instrukcje/wymagania_techniczne_20210204.pdf 5. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w ROZDZIALE XII pkt 3 ppkt 1) SWZ - składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie o którym mowa w ROZDZIALE XII pkt 3 ppkt 1) SWZ; 2) odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w ROZDZIALE XII pkt 3 ppkt 3 SWZ – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; 3) informacji z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, o której mowa w ROZDZIALE XII pkt. 3 ppkt 5) SWZ – składa informację z odpowiedniego rejestru zawierającego informacje o jego beneficjentach rzeczywistych albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, określający jego beneficjentów rzeczywistych. 6. Dokument, o którym mowa w pkt. 5 ppkt 1) powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Dokument, o którym mowa w pkt. 5 ppkt 2) i ppkt 3) powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem. Szczegółowe informacje zawarto w Rozdziale XII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest złożyć w ofercie: 1) Formularz OFERTY, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ. 2)Formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ. 3) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym także pełnomocnictwa potwierdzające umocowanie do udziału w aukcji elektronicznej oraz w wizji lokalnej, o której mowa w Rozdz. IV pkt 6 SWZ; a) jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, Wykonawca składa pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy - § 13 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii, z dnia 23 grudnia 2020 r. „w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy”. b) przepis ppkt. a) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu Wykonawców 4) Dowód wpłaty wadium, o którym mowa w Rozdz. XIII SWZ. 5) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w Rozdz. XII SWZ, 6) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia - stanowiące Załącznik Nr 5 do SWZ, 7) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia podmiotu udostępniającego zasoby - stanowiące Załącznik Nr 6 do SWZ, jeżeli Wykonawca polega na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby, 8) Oświadczenie, o którym mowa w Rozdz. XI pkt 4 SWZ (Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ) – jeżeli dotyczy, 9) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa Rozdz. XI pkt 5.3 SWZ – jeżeli Wykonawca polega na zasobach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby, 10) dokumenty przedmiotowe, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, 11) protokół z przeprowadzenia wizji lokalnej, o której mowa w Rozdz. IV pkt 6 SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 85112000 Unterstützung von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG W ZAKRESIE ZAPEWNIENIA PRAWIDŁOWEGO STANU SANITARNO-HIGIENICZNEGO, SPRZĄTANIA I DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ, POWIERZCHNI I URZĄDZEŃ, PRAC POMOCNICZYCH SŁUŻĄCYCH PROFILAKTYCE, ZACHOWANIU, RATOWANIU I POPRAWIE ZDROWIA ORAZ MEDYCZNEGO TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NMP W CZĘSTOCHOWIE WRAZ Z PRZEJĘCIEM NA PODSTAWIE ART. 23¹ KP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG W ZAKRESIE ZAPEWNIENIA PRAWIDŁOWEGO STANU SANITARNO-HIGIENICZNEGO, SPRZĄTANIA I DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ, POWIERZCHNI I URZĄDZEŃ, PRAC POMOCNICZYCH SŁUŻĄCYCH PROFILAKTYCE, ZACHOWANIU, RATOWANIU I POPRAWIE ZDROWIA ORAZ MEDYCZNEGO TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NMP W CZĘSTOCHOWIE WRAZ Z PRZEJĘCIEM NA PODSTAWIE ART. 23¹ KODEKSU PRACY PRACOWNIKÓW ZATRUDNIONYCH W SEKCJI HIGIENY SZPITALNEJ W OBIEKCIE SZPITALA ZLOKALIZOWANYM PRZY UL. BIALSKIEJ 104/118 ORAZ W OBIEKCIE SZPITALA ZLOKALIZOWANYM PRZY UL. PCK 7. 2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 3 do SWZ – „Opisie przedmiotu zamówienia”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 10 do SWZ.