See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym oraz fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym - Postępowanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym oraz fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo – teleskopowym z członem manewrowym.
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00108/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 - „Podest 1”
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4.
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00108/2026 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 - „Podest 2”
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2.
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00108/2026 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 - „Podest 3”
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00108/2026 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 - „Podest 4”
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00108/2026 - Zadanie nr 4