2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprogramowanie inżynierskie z zakresu modelowania numerycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania inżynierskiego uwzględniającego moduły zapewniające funkcjonalność i możliwości inżynierskie oczekiwane przez zamawiającego Funkcja: Wspomaganie projektowania i analizy numeryczne urządzeń oraz systemów będących przedmiotem prac Instytutu Elektrotechniki Przeznaczenie: -nowa infrastruktura -laboratorium konstrukcyjno-badawcze.
Vorherige Bekanntmachung: 73910-2025
Interne Kennung: ZP.2510.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania inżynierskiego uwzględniającego moduły zapewniające funkcjonalność i możliwości inżynierskie oczekiwane przez zamawiającego Funkcja: Wspomaganie projektowania i analizy numeryczne urządzeń oraz systemów będących przedmiotem prac Instytutu Elektrotechniki Przeznaczenie: -nowa infrastruktura -laboratorium konstrukcyjno-badawcze