See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Gminy Miasto Szczecin i jej jednostek organizacyjnych, zakładów opieki zdrowotnej, instytucji kultury oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla punktów poboru nałażących do Gminy Miasto Szczecin i jej jednostek organizacyjnych, zakładów opieki zdrowotnej, instytucji kultury oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie.
Vorherige Bekanntmachung: 305242-2026
Interne Kennung: BZP/20/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający ma prawo do rezygnacji z punktów odbioru wymienionych w Załączniku nr 1, lecz nie więcej niż z 50% ilości punktów odbioru wskazanych pierwotnie w Umowie, w przypadku braku konieczności/zasadności zapewnienia przez Zamawiającego dostawy energii elektrycznej do obiektu/ów, a w szczególności w przypadku sprzedaży, wynajmu lub przekazania obiektu do korzystania na podstawie innej Umowy/porozumienia innemu podmiotowi, w przypadku zamknięcia lub likwidacji obiektu, a także w przypadku wyłączenia z eksploatacji lub użytkowania obiektu lub rozpoczęcia w obiekcie robót budowlanych lub innych prac skutkujących brakiem konieczności/zasadności zapewnienia przez Zamawiającego dostawy energii elektrycznej do obiektu. 2.Zamawiający ma prawo do zwiększenia liczby punktów odbioru energii, o których mowa w Załączniku nr 1 (dodanie nowych punktów), lecz nie więcej niż o 40 (czterdzieści) dodatkowych punktów poboru łącznie w całym okresie realizacji Umowy przy czym łączne szacowane zużycie dla danego, pojedynczego punktu poboru, będzie nie większe niż 0,8% szacowanego wolumenu, o którym mowa w § 3 ust. 7. Zwiększenie ilości punktów poboru energii elektrycznej, o których mowa w zdaniu pierwszym, jest możliwe w sytuacji konieczności/zasadności zapewnienia przez Zamawiającego dostawy energii elektrycznej do obiektu/ów, a w szczególności w przypadku powstania nowego obiektu, nabycia obiektu lub przejęcia obiektu na innej podstawie oraz jedynie w obrębie grup taryfowych, które zostały ujęte w SWZ oraz wycenione w Formularzu Ofertowym Wykonawcy. Rozliczenie nowych punktów odbioru będzie się odbywać na zasadach określonych w Umowie dla pierwotnie ujętych w Umowie punktów poboru, według cen wskazanych w § 5 ust. 1.