See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinski potrošni materijal 1
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal 1
Interne Kennung: E-VV-1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1 - TERMO ETIKETE
Beschreibung: GRUPA 1 - TERMO ETIKETE
Interne Kennung: E-VV-1/26-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2 - LABORATORIJSKI REAGENSI II
Beschreibung: GRUPA 2 - LABORATORIJSKI REAGENSI II
Interne Kennung: E-VV-1/26-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 5
Beschreibung: GRUPA 3 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 5
Interne Kennung: E-VV-1/26-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4 - RUKAVICE NESTERILNE
Beschreibung: GRUPA 4 - RUKAVICE NESTERILNE
Interne Kennung: E-VV-1/26-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5 - NAVLAKE ZA CIPELE, PE
Beschreibung: GRUPA 5 - NAVLAKE ZA CIPELE, PE
Interne Kennung: E-VV-1/26-5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6 - STANIČEVINA (KOMPRESE ZA BRISANJE) I VATA ZA MEDICINSKE NAMJENE
Beschreibung: GRUPA 6 - STANIČEVINA (KOMPRESE ZA BRISANJE) I VATA ZA MEDICINSKE NAMJENE
Interne Kennung: E-VV-1/26-6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7 - VATA U TRACI
Beschreibung: GRUPA 7 - VATA U TRACI
Interne Kennung: E-VV-1/26-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8 - ZAŠTITNE NAOČALE
Beschreibung: GRUPA 8 - ZAŠTITNE NAOČALE
Interne Kennung: E-VV-1/26-8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9 - ZAVOJ ZA ARTROSKOPIJU RAMENA
Beschreibung: GRUPA 9 - ZAVOJ ZA ARTROSKOPIJU RAMENA
Interne Kennung: E-VV-1/26-9
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA 10 - ZAVOJNI MATERIJAL 2
Beschreibung: GRUPA 10 - ZAVOJNI MATERIJAL 2
Interne Kennung: E-VV-1/26-10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA 11 - POTROŠNI PRIBOR ZA DEFIBRILATORE, EKG UREĐAJE I PULSNE OKSIMETRE
Beschreibung: GRUPA 11 - POTROŠNI PRIBOR ZA DEFIBRILATORE, EKG UREĐAJE I PULSNE OKSIMETRE
Interne Kennung: E-VV-1/26-11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA 12 - KINEZIOLOŠKA TRAKA
Beschreibung: GRUPA 12 - KINEZIOLOŠKA TRAKA
Interne Kennung: E-VV-1/26-12
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA 13 - NAVLAKE ZA CIPELE
Beschreibung: GRUPA 13 - NAVLAKE ZA CIPELE
Interne Kennung: E-VV-1/26-13
Los: LOT-0014
Titel: GRUPA 14 - LAMELE ZA OSCILIRAJUĆU PILU ZA KOLJENO
Beschreibung: GRUPA 14 - LAMELE ZA OSCILIRAJUĆU PILU ZA KOLJENO
Interne Kennung: E-VV-1/26-14
Los: LOT-0015
Titel: GRUPA 15 - MEDICINSKE KAPE I MASKE
Beschreibung: GRUPA 15 - MEDICINSKE KAPE I MASKE
Interne Kennung: E-VV-1/26-15
Los: LOT-0016
Titel: GRUPA 16 - KOMPLET ZA ARTROSKOPIJU RAMENA
Beschreibung: GRUPA 16 - KOMPLET ZA ARTROSKOPIJU RAMENA
Interne Kennung: E-VV-1/26-16
Los: LOT-0017
Titel: GRUPA 17 - FLASTERI I PRIČVRŠČIVAČI 1
Beschreibung: GRUPA 17 - FLASTERI I PRIČVRŠČIVAČI 1
Interne Kennung: E-VV-1/26-17
Los: LOT-0018
Titel: GRUPA 18 - FLASTERI I PRIČVRŠČIVAČI 2
Beschreibung: GRUPA 18 - FLASTERI I PRIČVRŠČIVAČI 2
Interne Kennung: E-VV-1/26-18
Los: LOT-0019
Titel: GRUPA 19 - FLASTERI I PRIČVRŠČIVAČI 3
Beschreibung: GRUPA 19 - FLASTERI I PRIČVRŠČIVAČI 3
Interne Kennung: E-VV-1/26-19
Los: LOT-0020
Titel: GRUPA 20 - BOCA ZA URIN
Beschreibung: GRUPA 20 - BOCA ZA URIN
Interne Kennung: E-VV-1/26-20
Los: LOT-0021
Titel: GRUPA 21 - DEKICE ZA GRIJANJE BOLESNIKA
Beschreibung: GRUPA 21 - DEKICE ZA GRIJANJE BOLESNIKA
Interne Kennung: E-VV-1/26-21
Los: LOT-0022
Titel: GRUPA 22 - ESMARCH POVESKA
Beschreibung: GRUPA 22 - ESMARCH POVESKA
Interne Kennung: E-VV-1/26-22
Los: LOT-0023
Titel: GRUPA 23 - SISTEMI ZA VAĐENJE HEMOKULTURE
Beschreibung: GRUPA 23 - SISTEMI ZA VAĐENJE HEMOKULTURE
Interne Kennung: E-VV-1/26-23
Los: LOT-0024
Titel: GRUPA 24 - STERILNE KIRURŠKE RUKAVICE
Beschreibung: GRUPA 24 - STERILNE KIRURŠKE RUKAVICE
Interne Kennung: E-VV-1/26-24
Los: LOT-0025
Titel: GRUPA 25 - SILING ZA PODVEZIVANJE
Beschreibung: GRUPA 25 - SILING ZA PODVEZIVANJE
Interne Kennung: E-VV-1/26-25
Los: LOT-0026
Titel: GRUPA 26 - SISTEM ZA TRANSFUZIJU
Beschreibung: GRUPA 26 - SISTEM ZA TRANSFUZIJU
Interne Kennung: E-VV-1/26-26
Los: LOT-0027
Titel: GRUPA 27 - MATERIJAL ZA ZBRINJAVANJE RANA
Beschreibung: GRUPA 27 - MATERIJAL ZA ZBRINJAVANJE RANA
Interne Kennung: E-VV-1/26-27
Los: LOT-0028
Titel: GRUPA 28 - STERILAN SISTEM ZA ČUVANJE KLINIČKIH UZORAKA
Beschreibung: GRUPA 28 - STERILAN SISTEM ZA ČUVANJE KLINIČKIH UZORAKA
Interne Kennung: E-VV-1/26-28
Los: LOT-0029
Titel: GRUPA 29 - BOCA S KAPALJKOM, LONČIĆI I VREĆICE
Beschreibung: GRUPA 29 - BOCA S KAPALJKOM, LONČIĆI I VREĆICE
Interne Kennung: E-VV-1/26-29
Los: LOT-0030
Titel: GRUPA 30 - POSUDA ZA POHRANU EPIFIZNOG DIJELA BEDRENE KOSTI
Beschreibung: GRUPA 30 - POSUDA ZA POHRANU EPIFIZNOG DIJELA BEDRENE KOSTI
Interne Kennung: E-VV-1/26-30
Los: LOT-0031
Titel: GRUPA 31 - POVOJ ZA FIKSACIJU EPIDURALNIH KATETERA
Beschreibung: GRUPA 31 - POVOJ ZA FIKSACIJU EPIDURALNIH KATETERA
Interne Kennung: E-VV-1/26-31
Los: LOT-0032
Titel: GRUPA 32 - KATETERI
Beschreibung: GRUPA 32 - KATETERI
Interne Kennung: E-VV-1/26-32
Los: LOT-0033
Titel: GRUPA 33 - KONIČNE EPRUVETE
Beschreibung: GRUPA 33 - KONIČNE EPRUVETE
Interne Kennung: E-VV-1/26-33
Los: LOT-0034
Titel: GRUPA 34 - JEDNOKRATNE GAĆICE ZA OP. SALU
Beschreibung: GRUPA 34 - JEDNOKRATNE GAĆICE ZA OP. SALU
Interne Kennung: E-VV-1/26-34
Los: LOT-0035
Titel: GRUPA 35 - STERILNE ORTOPEDSKE RUKAVICE
Beschreibung: GRUPA 35 - STERILNE ORTOPEDSKE RUKAVICE
Interne Kennung: E-VV-1/26-35
Los: LOT-0036
Titel: GRUPA 36 - PANEL TESTOVI ZA PCR UREĐAJ
Beschreibung: GRUPA 36 - PANEL TESTOVI ZA PCR UREĐAJ
Interne Kennung: E-VV-1/26-36
Los: LOT-0037
Titel: GRUPA 37 - OPREMA ZA ARTROSKOPSKI STUP III
Beschreibung: GRUPA 37 - OPREMA ZA ARTROSKOPSKI STUP III
Interne Kennung: E-VV-1/26-37
Los: LOT-0038
Titel: GRUPA 38 - ULTRAZVUK ROLE
Beschreibung: GRUPA 38 - ULTRAZVUK ROLE
Interne Kennung: E-VV-1/26-38
Los: LOT-0039
Titel: GRUPA 39 - MICROCIVETTE
Beschreibung: GRUPA 39 - MICROCIVETTE
Interne Kennung: E-VV-1/26-39
Los: LOT-0040
Titel: GRUPA 40 - LABORATORIJSKI PRIBOR
Beschreibung: GRUPA 40 - LABORATORIJSKI PRIBOR
Interne Kennung: E-VV-1/26-40
Los: LOT-0041
Titel: GRUPA 41 - POSUDE ZA UZORKE ZA PATOHISTOLOGIJU
Beschreibung: GRUPA 41 - POSUDE ZA UZORKE ZA PATOHISTOLOGIJU
Interne Kennung: E-VV-1/26-41
Los: LOT-0042
Titel: GRUPA 42 - KANILE ZA ARTROSKOPSKE OPERACIJE
Beschreibung: GRUPA 42 - KANILE ZA ARTROSKOPSKE OPERACIJE
Interne Kennung: E-VV-1/26-42
Los: LOT-0043
Titel: GRUPA 43 - NAVOJNA KANILA
Beschreibung: GRUPA 43 - NAVOJNA KANILA
Interne Kennung: E-VV-1/26-43
Los: LOT-0044
Titel: GRUPA 44 - OPREMA ZA ARTROSKOPSKI STUP PROIZVOĐAČA KARL STORZ
Beschreibung: GRUPA 44 - OPREMA ZA ARTROSKOPSKI STUP PROIZVOĐAČA KARL STORZ
Interne Kennung: E-VV-1/26-44
Los: LOT-0045
Titel: GRUPA 45 - OPREMA ZA ELEKTROKIRURŠKI GENERATOR ERBOTOM ICC 300-H PROIZVOĐAČA ERBE
Beschreibung: GRUPA 45 - OPREMA ZA ELEKTROKIRURŠKI GENERATOR ERBOTOM ICC 300-H PROIZVOĐAČA ERBE
Interne Kennung: E-VV-1/26-45
Los: LOT-0046
Titel: GRUPA 46 - POTROŠNI MATERIJAL ZA ELEKTROLITSKI UREĐAJ
Beschreibung: GRUPA 46 - POTROŠNI MATERIJAL ZA ELEKTROLITSKI UREĐAJ
Interne Kennung: E-VV-1/26-46
Los: LOT-0047
Titel: GRUPA 47 - POTROŠNI MATERIJAL ZA AUTOTRANSFUZIJU
Beschreibung: GRUPA 47 - POTROŠNI MATERIJAL ZA AUTOTRANSFUZIJU
Interne Kennung: E-VV-1/26-47
Los: LOT-0048
Titel: GRUPA 48 - MICROCIVETTE II
Beschreibung: GRUPA 48 - MICROCIVETTE II
Interne Kennung: E-VV-1/26-48
Los: LOT-0049
Titel: GRUPA 49 - JEDNOKRATNI NESTERILNI OVRATNIK
Beschreibung: GRUPA 49 - JEDNOKRATNI NESTERILNI OVRATNIK
Interne Kennung: E-VV-1/26-49
Los: LOT-0050
Titel: GRUPA 50 - KIRURŠKA MASKA S VIZIROM
Beschreibung: GRUPA 50 - KIRURŠKA MASKA S VIZIROM
Interne Kennung: E-VV-1/26-50
Los: LOT-0051
Titel: GRUPA 51 - JEDNOKRATNA NESTERILNA TERMOJAKNA
Beschreibung: GRUPA 51 - JEDNOKRATNA NESTERILNA TERMOJAKNA
Interne Kennung: E-VV-1/26-51