622721-2025 - Ergebnis
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Wykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy na 2026 rok, notatników, toreb i woreczków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy na 2026 rok, notatników, toreb i woreczków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wkonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy na 2026 rok, notatników, toreb i woreczków
Vorherige Bekanntmachung526865-2025
Interne KennungOR-D-III.272.96.2025.AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199791 Terminpläne, 18930000 Säcke und Beutel, 22815000 Notizbücher, 30199792 Kalender
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: Ekologiczny kalendarz książkowy na 2026 rok, notatniki w kratkę z papieru jabłkowego
BeschreibungWykonanie i dostawa: ekologicznych kalendarzy książkowych na 2026 rok, notatników w kratkę z papieru jabłkowego format: 130 mm x 210 mm z gumką, ekologicznych notatników jabłkowych w kratkę, format: 190 mm x 250 mm z gumką i ekologicznego notatnika jabłkowego w kratkę format: 130 mm x 210 mm bez gumki
Interne KennungOR-D-III.272.96.2025.AB I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22815000 Notizbücher, 30199792 Kalender
LosLOT-0002
TitelCzęść II: Ekologiczny kalendarz trójdzielny na 2026 rok
BeschreibungWykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy trójdzielnych na 2026 rok
Interne KennungOR-D-III.272.96.2025.AB II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199791 Terminpläne, 30199792 Kalender
LosLOT-0003
TitelCzęść III: Ekologiczny kalendarz biurkowy typu biuwar na 2026 rok
BeschreibungWykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy biurkowych typu biuwar na 2026 rok
Interne KennungOR-D-III.272.96.2025.AB III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV: Ekologiczny kalendarz biurkowy z piórnikiem na 2026 rok
BeschreibungWykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy biurkowych z piórnikiem na 2026 rok
Interne KennungOR-D-III.272.96.2025.AB IV
LosLOT-0005
TitelCzęść V: Ekologiczne notesy z kartkami samoprzylepnymi
BeschreibungWykonanie i dostawa ekologicznych notesów z kartkami samoprzylepnymi (post-it) oraz ekologicznego notesu z kartkami samoprzylepnymi (post-it) w okładce zamykanej na zatrzask
Interne KennungOR-D-III.272.96.2025.AB V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22815000 Notizbücher
LosLOT-0006
TitelCzęść VI: Ekologiczne torby bawełniane i woreczki
BeschreibungWykonanie i dostawa ekologicznych toreb bawełnianych i worków
Interne KennungOR-D-III.272.96.2025.AB VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel