2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja narzędzi cyfrowych oraz rozwój e-usług w MCZ w Węgorzewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa oraz wdrożenie fabrycznie nowego sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania systemowego oraz oprogramowania klasy HIS wraz z budową serwerowni i sieci LAN realizowana w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności do świadczeń medycznych poprzez modernizację narzędzi cyfrowych oraz rozwój e-usług w Mazurskim Centrum Zdrowia w Węgorzewie”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 48516000 Softwarepaket für den Datenaustausch, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa oraz wdrożenie fabrycznie nowego sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania systemowego oraz oprogramowania klasy HIS wraz z budową serwerowni i sieci LAN realizowana w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności do świadczeń medycznych poprzez modernizację narzędzi cyfrowych oraz rozwój e-usług w Mazurskim Centrum Zdrowia w Węgorzewie”. 2. Główny zakres rzeczowy zamówienia W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) Dostawy infrastruktury sprzętowej (serwery, macierze, przełączniki sieciowe, deduplikator, UPSy). 2) Dostawy oprogramowania i licencji (oprogramowanie systemowe oraz oprogramowanie klasy HIS). 3) Budowy serwerowni głównej i modernizacji sieci LAN. 4) Instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania. 5) Dostarczenia dokumentacji. 3. Szczegółowy opis wymagań technicznych, funkcjonalnych oraz warunków realizacji i serwisu zawiera właściwy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik 10 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 48516000 Softwarepaket für den Datenaustausch, 48610000 Datenbanksysteme, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiajacy nie przewiduje