2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora ekonomického informačního systému Microsoft Dynamics NAV včetně nadstavbových modulů
Beschreibung: Předmětem zakázky je poskytování servisní podpory na ekonomický informační systém. Podpora bude zahrnovat následující části: 1. Aktualizace Microsoft Dynamics NAV (dále jen „MD NAV“) v rámci Microsoft Enhancement Plan. 2. Servis a aktualizace ekonomického informačního systému včetně všech jeho nadstaveb. Služba Helpdesk poskytovaná prostřednictvím webového portálu a služba rozvoje a podpory dle požadavků Zadavatele.
Interne Kennung: 165/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212442 Entwicklung von Finanzsystemsoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aktualizace modulů MD NAV v rámci Microsoft Enhancement Plan
Beschreibung: Zadavatel má platnou službu MS BREP "Business Ready Enhancement Plan" (dále jen maintenance) pro MD NAV Acct number: 6100645 platnou do 29.10.2026. Dodavatel uzavře se zadavatelem smlouvu na další pokračování maintenance – Microsoft Enhancement Plan na dobu určitou do 29.10.2029 včetně. Součástí zajištění služby maintenance bude právo k užití všech vyšších verzí, nárok na servisní balíčky a aktualizace, nárok na podporu a garance kompatibility s jinými produkty Microsoft, uvolněnými společností Microsoft k užití v České republice pro Microsoft Dynamics NAV. Zadavatel požaduje, aby cena této služby byla neměnná po celou dobu trvání smlouvy. Smlouva bude uzavřena na dobu určitou, a to na 3 roky ode dne nabytí její účinnosti. Zadavatel požaduje zahájení plnění dle smlouvy od 30. 10. 2026. Za předpokladu, že dodavatel zahájí plnění dle požadavku zadavatele k 30. 10. 2026, bude smlouva uzavřena na dobu určitou do 29.10.2029 včetně. V případě nabytí účinnosti smlouvy po 30. 10. 2026 zahájí dodavatel poskytování plnění ze smlouvy dnem nabytí účinnosti smlouvy, přičemž plnění bude poskytováno po dobu 3 let. Všechna softwarová řešení (v rámci části 1) budou dodána a implementována ve verzi On-Premise.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servis a aktualizace ekonomického informačního systému
Beschreibung: a: Aktualizace rozšiřujících modulů Zadavatel využívá rozšiřující moduly dodané společností Konica Minolta IT Solutions Czech a.s. Součástí služby je: - poskytnutí neomezeného práva k užití všech nových uvolněných verzí a aktualizací těchto modulů po dobu platnosti smluvního vztahu. - zajištění takových aktualizací a úprav EIS, které umožní zpracování finančních, majetkových a dalších nezbytných údajů v EIS v souladu s legislativními požadavky České republiky, které jsou pro zadavatele závazné. Potřebné aktualizace a úpravy EIS provede dodavatel v dostatečném předstihu tak, aby byly implementovány bez vážných akceptačních výhrad nejpozději 10 pracovních dnů před dnem, kdy příslušné legislativní požadavky vstoupí v účinnost a stanou se pro zadavatele závaznými. V případě, že mezi publikací právního předpisu a datem jeho účinnosti je doba kratší než 30 dnů, a dodavatel není schopen zajistit aktualizaci a úpravu v předstihu, činí lhůta dodání aktualizace 30 dnů od publikace tohoto předpisu. Dodavatel garantuje bezchybnou funkčnost promítnutých změn a zároveň garantuje bezchybnou funkčnost ostatních modulů systému, kterých se provedené změny netýkaly. V případě zjištěných závad a chyb se dodavatel zavazuje odstranit nesrovnalosti za podmínek uvedených v bodu b: Služba Helpdesk. Dodavatel je povinen při plnění veřejné zakázky činit taková opatření a počínat si tak, aby nedocházelo ke vzniku škod. Pokud dodavatel způsobí škodu zadavateli nebo jiným subjektům, je dodavatel povinen bez zbytečného odkladu škodu odstranit a není-li to možné, pak ji finančně uhradit. Veškeré náklady s tím spojené nese dodavatel. Volba způsobu náhrady škody náleží zadavateli, je-li škodou dotčen. Součástí služby není: - poskytnutí neomezeného práva k užití všech nových uvolněných verzí modulu Cestovní příkazy a aktualizací modulu Cestovní příkazy po dobu platnosti smluvního vztahu. b: Služba Helpdesk Služba spočívá v řešení servisních požadavků, reklamací produktů a služeb dodaných v rámci předešlých plnění nahlášených pomocí webového portálu. Webový portál pro hlášení servisních požadavků musí být dostupný v režimu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Služba reakce na servisní požadavky musí být zajištěna dle níže uvedených priorit. V případě technických potíží musí být možnost požadavek předat formou elektronické pošty nebo telefonicky. Pro zadávání servisních požadavků jsou stanoveny tyto priority: 1. Havarijní – EIS není použitelný ve svých základních funkcích. Tento stav může ohrozit provozní činnost zadavatele nebo jeho povinnosti vyplývající ze zákona v časovém horizontu pěti pracovních dnů. 2. Vysoká – Některé funkce EIS pracují omezeně, toto omezení však nelze považovat za takové, které může ohrozit provozní činnost zadavatele nebo jeho povinnosti vyplývající ze zákona v časovém horizontu dvou týdnů. 3. Standardní – Není nebezpečí přímého ohrožení provozní činnosti zadavatele. Dodavatel se smluvně zaváže k nástupu na řešení servisního požadavku s danou prioritou a jeho vyřešení takto: 1. Havarijní – do 5 hod od nahlášení dodavatel informuje zadavatele o přijetí požadavku s předpokládaným termínem vyřešení v nejkratší možné době, nejpozději do 24 hodin od oznámení servisního požadavku. Řešení požadavku zajistí dodavatel i v rámci nepracovních dnů (tzn. sobot, nedělí a svátků). 2. Vysoká – do 24 hod od nahlášení dodavatel informuje zadavatele o přijetí požadavku, nástup na řešení nejpozději příští pracovní den, vyřešení do 5 pracovních dnů od oznámení provozního problému 3. Standardní – do 48 hod od nahlášení dodavatel informuje zadavatele o přijetí požadavku, nástup na řešení nejpozději do 1 týdne, vyřešení do 2 týdnů od oznámení provozního problému Vyřešením požadavku se rozumí: - vyřešení nahlášeného (zaznamenaného) požadavku nebo - poskytnutí jiného přijatelného řešení nebo - navržení přijatelného náhradního řešení nebo - poskytnutí návodu na náhradní řešení, které však nemusí být ze strany zadavatele akceptováno jako dostatečné řešení - postoupení problému k vyřešení třetí osobě (např. Microsoft, dodavatel HW, atd.) v případě problému vyvolaného nekorektním chováním komponenty dodané nebo podporované třetí osobou c: Služba rozvoje a podpory dle požadavků Zadavatele a zajištění souladu s legislativou Služba spočívá v čerpání garantovaného rozsahu hodin ve stanovené jednotkové hodinové sazbě bez DPH. Minimální požadovaný garantovaný rozsah je stanoven na 10 hodin za měsíc. Podkladem pro fakturaci budou skutečně realizované hodiny a nikoli garantovaná kapacita. Dodavatel musí garantovat dostupnost výše uvedené služby v rozsahu minimálně 10 hodin za měsíc (s tím, že tento orientační rozsah je stanoven zároveň rovněž pro účely hodnocení nabídek). Zadavatel ale bude čerpat dle svých aktuálních potřeb a nemusí vyčerpat všechny garantované hodiny. Zároveň může počet hodin i překročit. Dodavatel bude službu fakturovat na základě skutečně odebraného počtu hodin, na základě stanovené hodinové sazby. Požadavky se předávají prostřednictvím webového portálu, na němž probíhá veškerá komunikace – návrh řešení požadavku, harmonogramu, stanovení pracnosti, ceny i objednání, resp. zamítnutí. Zároveň webový portál bude na vybrané e-mailové adresy Zadavatele zasílat potvrzující e-maily o zadání a stavu řešení požadavku při každé uložené změně. V případě technických potíží je možnost požadavek předat formou elektronické pošty nebo telefonicky. Služba může být využita i na konzultační návštěvy pracovníka Dodavatele s cílem poskytnout odborné konzultace k řešení požadavků na pracovišti zadavatele. Může být využita i k implementaci nových verzí update, upgrade nebo buildů aplikačního vybavení Microsoft Dynamics NAV a rozšiřujícím modelům s ohledem na legislativní úpravy. Všechna softwarová řešení (v rámci části 2 VZ) budou dodána a implementována ve verzi on-premises.
Interne Kennung: 2