622729-2026 - Wettbewerb
Polen – Fruchtsäfte – Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2027 r. – SOKI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2027 r. – SOKI
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa soków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa - załącznik nr 1A do SWZ. Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungZP/10/2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1 Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie dostaw wyszczególnione w tabeli załącznika nr 1A do SWZ (Formularz Kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2027 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w załącznik nr 1A do SWZ Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.