See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antineoplastika a imunomodulátory 2026-II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků určených pro terapii závažných chronických onemocnění v celkovém předpokládaném objemu 516 688 jednotlivých dávek léčivých přípravků. Přípravky jsou určeny pro poskytování zdravotní péče na zdravotnických pracovištích FN Plzeň. . Dodávky předmětu plnění budou realizovány na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení po dobu čtyř let od podpisu kupní smlouvy.
Interne Kennung: 15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Imunosupresivum s obsahem účinné látky baricitinib
Beschreibung: P.o. forma s obsahem 4 mg baricitinibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 11 200 jednotek formy (dávek); ATC L04AF02
Interne Kennung: 15/26-6
Los: LOT-0003
Titel: Imunosupresivum s obsahem účinné látky ublituximab
Beschreibung: Ampule s obsahem 150 mg ublituximabu, předpokládaný roční objem 50 ampulí (dávek); ATC L04AG14
Interne Kennung: 15/26-3
Los: LOT-0008
Titel: Imunopreparát s obsahem účinné látky rituximab
Beschreibung: Ampule s obsahem 100 mg rituximabu, předpokládaný roční objem 1 780 ampulí (dávek); ampule s obsahem 500 mg rituximabu, předpokládaný roční objem 1 540 ampulí (dávek); ATC L01FA01
Interne Kennung: 15/26-8
Los: LOT-0007
Titel: Imunosupresivum s obsahem účinné látky apremilast
Beschreibung: P.o. forma s obsahem 30 mg apremilastu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 5 600 jednotek formy (dávek); ATC L04AA32
Interne Kennung: 15/26-7
Los: LOT-0010
Titel: Imunosupresivum s obsahem králičího antithymocytárního imunoglobulinu
Beschreibung: Ampule s obsahem 25 mg antithymocytárního imunoglobulinu, předpokládaný roční objem 220 ampulí (dávek); ATC L04AA04
Interne Kennung: 15/26-10
Los: LOT-0005
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky fruchintinib
Beschreibung: P.o. forma s obsahem 1 mg fruchintinibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 840 jednotek formy (dávek); ATC L01EK04
Interne Kennung: 15/26-5
Los: LOT-0004
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky fludarabin
Beschreibung: Ampule s obsahem 50 mg fludarabinu, předpokládaný roční objem 320 ampulí (dávek); ATC L01BB05
Interne Kennung: 15/26-4
Los: LOT-0009
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky amivantamab
Beschreibung: Ampule s obsahem 350 mg amivantamabu, předpokládaný roční objem 220 ampulí (dávek); ampule s obsahem 1 600 mg amivantamabu, předpokládaný roční objem 12 ampulí (dávek); ATC L01FX18
Interne Kennung: 15/26-9
Los: LOT-0001
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky avapritinib
Beschreibung: P.o. forma s obsahem 25 mg avapritinibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 240 jednotek formy (dávek); p.o. forma s obsahem 100 mg avapritinibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 240 jednotek formy (dávek); p.o. forma s obsahem 300 mg avapritinibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 120 jednotek formy (dávek); ATC L01EX18
Interne Kennung: 15/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky karmustin
Beschreibung: Ampule s obsahem 100 mg karmustinu, předpokládaný roční objem 70 ampulí (dávek); ATC L01AD01
Interne Kennung: 15/26-2
Los: LOT-0011
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky abemaciklib
Beschreibung: P.o. forma s obsahem 100 mg abemaciklibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 26 600 jednotek formy (dávek); p.o. forma s obsahem 150 mg abemaciklibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 39 200 jednotek formy (dávek); ATC L01EF03
Interne Kennung: 15/26-11
Los: LOT-0013
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky nintedanib
Beschreibung: P.o. forma s obsahem 100 mg nintedanibu v jednotce formy pro terapii ILD, předpokládaný roční objem 14 700 jednotek formy (dávek); p.o. forma s obsahem 100 mg nintedanibu v jednotce formy pro terapii IPF, předpokládaný roční objem 10 800 jednotek formy (dávek); p.o. forma s obsahem 150 mg nintedanibu v jednotce formy pro terapii ILD, předpokládaný roční objem 9 900 jednotek formy (dávek); p.o. forma s obsahem 150 mg nintedanibu v jednotce formy pro terapii IPF, předpokládaný roční objem 4 800 jednotek formy (dávek); ATC L01EX09
Interne Kennung: 15/26-13
Los: LOT-0012
Titel: Cytostatikum s obsahem účinné látky idelalisib
Beschreibung: P.o. forma s obsahem 150 mg idelalisibu v jednotce formy, předpokládaný roční objem 720 jednotek formy (dávek); ATC L01EM01
Interne Kennung: 15/26-12