2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy i Miasta Raszków w latach 2027-2028
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych polegająca na: a) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo dla zamówienia, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych , w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, b) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), i/lub magazynowania we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, c) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, d) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno- weryfikacyjnych, e) łączna szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidziana do zagospodarowania w okresie trwania umowy to: 9 146,80 Mg.
Interne Kennung: ZP.271.12.2026.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Raszków polegająca na: a) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo dla zamówienia, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych , w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, b) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), i/lub magazynowania we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, c) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, d) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno- weryfikacyjnych, e) łączna szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidziana do zagospodarowania w okresie trwania umowy to: 9 146,80 Mg.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 Pzp., przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie: zwiększenia ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu w toku realizacji zamówienia, poprzez zmianę wysokości wynagrodzenia, o którym mowa w § 7 ust. 1 umowy (w brzmieniu pierwotnym), o nie więcej niż 20% tej kwoty.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.12.2026.1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: