2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing voor de locaties van Stichting Openbaar Primair Onderwijs Rivierenland
Beschreibung: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing voor de locaties van Stichting Openbaar Primair Onderwijs Rivierenland Het betreft 10 locatie met totaal ongeveer 11.400 m² vloeroppervlakte. Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimten, leslokalen/opleidingsruimten, sport-/speelzalen en verkeersruimten te onderscheiden.
Interne Kennung: EA/ITX/2023/SOPOR/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Interne Kennung: 1