2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakartikelen
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de levering van schoonmaakartikelen incl. instructies voor gebruik. Schoonmaak wordt door medewerkers van het Werkontwikkelbedrijf van de Aanbestedende dienst verzorgd op de locaties van de Aanbestedende dienst alsmede extern op commerciële objecten. De medewerkers die de schoonmaak verzorgen hebben een afstand tot de arbeidsmarkt (niveau WSW) of volgen een werkleertraject (WLT). Bij de schoonmaak wordt gebruik gemaakt van schoonmaakmaterialen en - middelen binnen de eigen organisatie en op commerciële opdrachten. Het is belangrijk dat de schoonmaakmedewerkers alle materialen na een training zelfstandig kunnen gebruiken. 1
Interne Kennung: SOW-SD-2026-17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39811100 Lufterfrischer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakartikelen
Internal identifier: SOW-SD-2026-17
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
Additional classification (cpv): 33771000 Sanitary paper products, 39224000 Brooms and brushes and other articles of various types, 39811100 Air freshener
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: .