2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expertiseteam Complexe Zorg (ECZ)
Beschreibung: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf, zoals bedoeld in artikel 4.16 van de Aanbestedingswet. Per 1 januari 2015 zijn gemeenten verantwoordelijk voor het bieden van Jeugdhulp op grond van de Jeugdwet. Met de Jeugdwet krijgen de gemeenten de taak om de noodzakelijke jeugdhulp in te zetten voor hun jeugdigen. Om uitvoering te geven aan deze verantwoordelijkheid, werkt de regio met een Expertiseteam Complexe Zorg. Dit team werkt als een onafhankelijk extern adviescentrum voor gemeenten, Gecertificeerde Instellingen (GI’s) en jeugdhulpaanbieders gericht op gezinnen met complexe zorg- en ondersteuningsvragen op het gebied van Jeugdhulp. Om uitvoering te geven aan deze verantwoordelijkheid, werkt de regio met een Expertiseteam Complexe Zorg (ECZ) voor de gemeenten: Den Haag, Delft, Midden-Delfland, Leidschendam-Voorburg, Pijnacker-Nootdorp, Rijswijk, Wassenaar, Westland en Zoetermeer. De opdracht is boven de Europese drempelwaarde.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Expertiseteam Complexe Zorg
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1