2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft accountantsdiensten. Die vallen uiteen in: - de jaarrekeningcontrole (vanaf 2027), bestaande uit interim- en eindejaarscontrole, met als resultaat een managementletter en een accountantsverslag waaruit de accountantsverklaring volgt. - de bekostigingscontrole met als resultaat het Assurance rapport. - nader te bepalen aantal afzonderlijke controles waarvoor Alfa-college aan de rijksoverheid (ministeries) en overige subsidieverstrekkers een goedkeurende verklaring ter beschikking dient te stellen. (op afroep) - de natuurlijke adviesfunctie in het verlengde van de accountants- en bekostigingscontroles. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Meer informatie vind u in de leidraad en de daarbij horende stukken. De omvang van de opdracht wordt geschat op circa € 175.000,- per jaar (inclusief btw). Dat bedrag is tevens het beschikbare budget. Aan dit bedrag zijn geen rechten te ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1