62276-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Asphalt – Rámcová dohoda na dodávky horkých asfaltových směsí v roce 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky horkých asfaltových směsí v roce 2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky horkých asfaltových směsí typu ACO 11 a ACO 8 pro opravy místních komunikací na území města Hradec Králové – vozovek a chodníků (dále i jen jako „směs“, „zboží“, popř. „materiál“) – v předpokládaném celkovém objemu 4.000 tun (horká asfaltová směs typ ACO 11 – předpoklad 3000 tun, horká asfaltová směs typ ACO 8 – předpoklad 1000 tun), realizované dle aktuálních potřeb zadavatele v roce 2026 ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy. Zboží bude dopravováno vlastními mechanizmy zadavatele – zboží bude odebíráno přímo v obalovně.
Interne Kennung126015
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
5. Los
LosLOT-0001