622785-2023 - Wettbewerb
Belgien – Tankstellenkreditkarten – Levering van brandstoffen voor dienstvoertuigen met tankkaartensysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van brandstoffen voor dienstvoertuigen met tankkaartensysteem
Beschreibung: Levering van brandstoffen voor dienstvoertuigen van de vzw Scholengroep Katholiek Onderwijs Brugge en Ommeland, in publiek toegankelijke tankstations en bij middel van een tankkaartensysteem. Motorbrandstoffen voor motorvoertuigen: Euro 95 (95 RON), Euro 98 (98 RON), Diesel en Adblue
Interne Kennung: 2023SKOBOTANKAARTEN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023SKOBOTANKAARTEN - 1
Beschreibung: Levering van brandstoffen voor dienstvoertuigen met tankkaartensysteem
Interne Kennung: 1