2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo hulpmiddelen BOV Kempen, Dommelvallei+, A2 gemeenten
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit selecteren, passen, leveren, onderhoud, service, inname en reparatie en indien nodig verzekering van hulpmiddelen. Bij de meeste categorieën is sprake van huur, met kleine uitzonderingen. Bizob besteedt aan namens de gemeenten: GRSK (namens Bergeijk, Bladel, Eersel, Oirschot, Reusel – De Mierden), Best, Cranendonck, Heeze-Leende, Geldrop-Mierlo, Nue-nen c.a., Son & Breugel, Valkenswaard, Veldhoven en Waalre.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
5. Lot
Lot: LOT-0000