622793-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – „Dostawa asortymentu medycznego ( pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania, oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy, dreny do pompy ssąco- płuczącej) na potrzeby COZL”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa asortymentu medycznego ( pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania, oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy, dreny do pompy ssąco- płuczącej) na potrzeby COZL”.
Beschreibung„Dostawa asortymentu medycznego ( pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania, oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy, dreny do pompy ssąco- płuczącej) na potrzeby COZL”. Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część 1 – Pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania Część 2- Oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy Część 3 – Dreny do pompy ssąco- płuczącej
Interne KennungCOZL/DZP/AS/3411/PN-98/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania
Beschreibung„Dostawa asortymentu medycznego ( pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania, oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy, dreny do pompy ssąco- płuczącej) na potrzeby COZL”. Część 1 – Pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania
Interne KennungCzęść 1 – Pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania
LosLOT-0002
TitelCzęść 2- Oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy
Beschreibung„Dostawa asortymentu medycznego ( pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania, oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy, dreny do pompy ssąco- płuczącej) na potrzeby COZL”. Część 2- Oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Dreny do pompy ssąco- płuczącej
Beschreibung„Dostawa asortymentu medycznego ( pojemnik płaski, zestaw do długotrwałego odsysania, oprzyrządowanie systemu neuromonitoringu do operacji tarczycy, dreny do pompy ssąco- płuczącej) na potrzeby COZL”. Część 3 – Dreny do pompy ssąco- płuczącej