2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba základní školy a novostavba sportovní haly Starý Plzenec
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace stavebních prací souvisejících s přístavbou základní školy a novostavbou sportovní haly. V podrobnostech je celý předmět plnění popsán v projektové dokumentaci pro provedení stavby s názvem „Přístavba základní školy a novostavba sportovní haly Starý Plzenec“, zpracované Ing. arch. Petr Sova, Ve Střešovičkách 15, 169 00 Praha 6, IČ: 036 48 362.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001