See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do JSW S.A. KWK „Pniówek” nowego kompletnego kompleksu strugowego wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz dwóch nowych ognioszczelnych stacji transformatorowych do zasilania kompleksu strugowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1/1a do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 453945-2024
Interne Kennung: 138/P/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie1 - Dostawa nowego kompletnego kompleksu strugowego wraz z niezbędnym wyposażeniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 138/P/23 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa dwóch nowych ognioszczelnych stacji transformatorowych do zasilania kompleksu strugowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 138/P/23 - zadanie 2