622812-2023 - Ergebnis
Niederlande – Medizinische Hilfsmittel – Wmo Woningaanpassingen: Vlonders en opritten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Woningaanpassingen: Vlonders en opritten
Beschreibung: Rogplus zoekt voor een productgroep in de categorie Wmo-Woningaanpassingen een leverancier die voor de 185.000 inwoners van de MVS-gemeenten deze producten kunnen leveren en onderhouden. circa 100 per jaar
Interne Kennung: 202310a-WAP-Rogplus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34953000 Zufahrtsrampen, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vlonders en Opritten
Beschreibung: Dit perceel betreft galerijverhogingen, balkonbevlondering en schegplaten.
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211200 Bau von Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44221500 Schwellen (Gebäude), 45262900 Balkonarbeiten, 45421120 Einbau von Türschwellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van 4 x 12 maanden
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 202310a-WAP-Rogplus
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 34953000 Opritten, 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vlonders en Opritten
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211200 Bouwwerkzaamheden voor aangepaste woningen
Aanvullende classificatie (cpv): 44221500 Drempels, 45262900 Werkzaamheden aan balkons, 45421120 Plaatsen van drempels
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van 4 x 12 maanden