See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING VAN MEDICATIE EN FARMACEUTISCHE PRODUCTEN VOOR HET WZC JACKY MAES
Beschreibung: LEVERING VAN MEDICATIE EN FARMACEUTISCHE PRODUCTEN VOOR HET WZC JACKY MAES
Interne Kennung: Bestek medicatie 2023-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestek medicatie 2023-003 - 1
Interne Kennung: 1