Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Erfüllungsort
Land: Tschechien
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS mohou být všechny organizační jednotky zadavatele. Konkrétní místo plnění bude vždy uvedeno ve výzvě k podání nabídky.
Geschätzte Dauer