See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaakwerkzaamheden Stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel
Beschreibung: Dit aanbestedingsdocument bevat alle relevante informatie voor deelname aan de Europese openbare aanbesteding voor schoonmaakdiensten van Openbaar Onderwijs aan de Amstel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000